WE OFFER YOU THE WIDEST CHOICE OF PATTERNS OF PREGNANCY AND BREASTFEEDING PILLOWS ON THE CZECH ESHOP MARKET. NOW for every pregnant woman Zuzanka BIO spelled heating pad for FREE

Luxusní, obrovské, pohodlné, kvalitní a v Česku  pro Vás šijeme polštáře. Maminky, vyberte si ze 45 vzorů to nejpohodlnější spaní pro sebe a své bříško. 

A pokud už děťáko máte, je pro Vás ideální kojící polštář Miki nebo Maxík. Přesvěčte se sami, že náš kojící polštář Miki je opravdu obrovský=pohodlný. Podívejte se na kojící polštáře a vyberte si z krásných moderních vzorů, které prozáří Váš svět :)

Potisk našich polštářů je "oboustranný". Nemáte tak krásný designový potisk jen na jedné straně, ale polštář můžete dle libosti otáčet.

Naše látky splňůjí atesty Oeko-tex Standard 100, třída I. Běžná srážlivost 3-5%.

Kupte si originál - neplaťte za napodobeninu z Polska a Číny.

Dále můžete vybírat z vyměnitelných obalů jak na těhotenské kojící, tak na kojící polštáře. Nejen, že mít doma k dispozici dva obaly je velmi praktické, ale navíc budete mít možnost si vybrat dle nálady :)

Níže se dočtete, jak správně obléct těhotenský polštář a co bude následovat, když k nám dorazí Vaše objednávka.

 

Kojící těhotenské relax polštáře 35 vzorů Náplň kuličky EPS

Hnízdečka pro miminka Unikátní odnímatelný a pratelný vnitřek

BIO nahřívací špaldové polštářky Nejen pro děti :)

Výhodné těhotenské sety pro mimi a mami

Mantinely a kapsáře do postýlky

Kojící těhotenské relax polštáře 35 vzorů Duté vlákno

Všechny těhotenské polštáře Zuzanka pro Vás vyrábíme z kvalitní PES výplně nebo-li dutého vlákna (nepoužíváme levnější EPS kuličky z důvodu nepříjemného šustění, což může být během spánku obtěžující). PES výplň, nebo-li duté vlákno, považujeme za nejlepší možnou výplň našich těhotenských a kojících polštářů. Vnější odnímatelný i vnitřní obal jsou ze 100% bavlny. Kojící polštáře Miki Vám můžeme nabídnout také s EPS náplní, ktrerá drží stabilitu a tvar a během kojení tak zajistí pevnou strukturu pro Vaše miminko.

Naše těhotenské kojící polštáře Zuzanka a kojící polštáře Miki s PES výplní mají dva zipy díky nimž nejen, že budete mít možnost měnit obaly, ale také případně doplňovat náplň u vnitřního polštáře.

Šijeme pro Vás tradičně v ČR. Vyberte si ze 70 vzorů polštářů, hnízdeček pro mimi, mantinelů a slaďte si vše ve výhodných setech.

Tatínci, nevíte jaký dárek pro ženu, snoubenku či partnerku?

Kupte jí těhotenský kojící polštář. Tento polštář má v jedné části "zlom" pro snadné přeložení z těhotenského na kojící polštář.
Není nad to se s přibývajícím bříškem pohodlně vyspat. Není nad to kojit pohodlně - pro maminku i miminko :) A také pro tatínka. Pánové, vyzkoušejte tento polštář také a uvidíte, jak pohodlně se můžete vyspat. Těhotenský kojící polštář Zuzanka je doslova pro celou rodinu. I dědeček a babička s bolavými zády či klouby jistě ocení jeho oporu. A malé miminko do něj uložíte jako do "ohrádky".

Nevíte jaký dárek pro snachu či blízkou osobu ve vašem okolí, která je v očekávání?
Jeden polštář pro dlouhé a nejdůležitější období v životě ženy - těhotenství a mateřství - těhotenský kojící polštář Zuzanka.

E-booky jsou připravovány nutriční terapeutkou Mgr. Bc. Zuzanou Švédovou, Dis. Tyto e-booky jsou velmi úspěšné, máme na ně krásné zpětné reakce a přitom je můžete mít za symbolické ceny :)